MIEJSCA MOCY

Tuczno położone jest w rejon upadku meteorytów.  Upadek meteorytu strzeleckiego w roku 1305 dokonał ogromnych spustoszeń i odbił się szerokim echem w kronikach średniowiecznej Europy. Przypadek został opisany szczegółowo przez dr Grzegorza Brzustowicza w książce  „Czy cystersi z Bierzwnika widzieli meteoryt”. Był także przedmiotem sesji naukowej podczas zjazdu Polskiego Towarzystwa Meteorytowego w opracowaniu prof. dr hab. Łukasza Karwowskiego  „Strzelce Krajeńskie-deszcz meteorytów czy średniowieczny kataklizm”. Czy jest to polski przypadek meteorytu tungulskiego?  Na pewno skutki tego widać do dziś w krajobrazie. Historia druga dotyczy meteorytu chłopowskiego z roku 1888. Wydarzenie to było identyfikowane w ówczesnych mas mediach jako zwiastun zmian czekających Europę.

Park skrywa miejsca niezwykłe i tajemnicze, bowiem znajdują się tutaj czakramy energetyczne, które są źródłem bardzo silnego promieniowania. Można się w nich doładować energetycznie i “zreperować”. Niektóre z miejsc mocy oznakowane są przez ich dawnych odkrywców symbolami kamiennego koła.

Na terenie parku znajdują się najprawdopodobniej pradawne słowiańskie kurhany, co podkreślało by wyjątkowość tego miejsca. Na bieżąco przeprowadzamy swoje badania odnajdując przy tym coraz więcej odpowiedzi, ale również odkrywając kolejne mistyczne tajemnice.

Stanowiska archeologiczne w bierzwnickim Klasztorze Cystersów i Komandorii Templariuszy  w Chwarszczanach i Czaplinku stanowią dla dociekliwych uzupełnienie poszukiwań nieznanego.

Diabelskie Kamienie to głazy narzutowe przywleczone przez lądolód ze Skandynawii do Polski. Dwa takie niezwykłe pomniki przyrody gigantycznych rozmiarów położone są niedaleko Tuczna w sąsiednich Macharach.

Niewyjaśnionych zagadek jest naprawdę dużo. Pojawia się coraz więcej pytań. Co robiły tutaj jednostki armii Stanów Zjednoczonych Ameryki.  Dlaczego przez trzy lata z rzędu wojsko amerykańskie inwigilowało ten obszar? Dlaczego akurat Tuczno i najbliższa okolica? Co skrywają pałacowe podziemia? Jak jeszcze można korzystać z parkowym miejsc mocy? Czym są kule świetlne i inne niezidentyfikowane obiekty latające które widzimy na niebie? Czy są jakoś powiązane z tym miejscem? Jeżeli chcesz razem z nami odkrywać tajemnice, interesujesz się ufo, wierzysz w to co nienamacalne zapraszamy do naszego magicznego świata.

Organizujemy różne wydarzenia, warsztaty, kursy i turnusy naturoterapeutyczne, na których zaprzyjaźnieni uzdrowiciele, energoterapeuci, zielarze, masażyści udzielą Ci pomocy lub uzupełnią Twoją terapię.

Jeżeli jesteś zainteresowany alternatywnymi metodami leczenia zdrowia fizycznego bądź psychicznego zobacz jakie wydarzenia, którymi możesz być zainteresowany odbywają się u nas w najbliższym czasie klikając tutaj bądź zadzwoń do nas a udzielimy Ci wszystkich informacji. Wizyty gości są możliwe tylko po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji.

Łącznie na terenie parku zlokalizowane są trzy takie koła. Reszta z nich została w czasach współczesnych zniszczona bądź wywieziona. Koło symbolizuje doskonałość, nieskończoność i wieczność, jest więc obrazem Boga. Inni dopatrują się w tym symbolu Paprzycy – siły która osiąga cel. Liczba kręgów i ich lokalizacja nie jest przypadkowa. Pełnią one również swojego rodzaju system ochrony energetycznej tegoż miejsca mający związek z upadkiem meteorytów na tych terenach.